1550nm Optikai Erősítő EDFA 16db

  • Csomag Súlya: 5.0kg (11.02lb.)
  • Csomag Méret: 6cm x 50cm x 20cm (2.36in x 19.69in x 7.87in)
  • Készülék Típus: darab

Ft132 521
Rendelkezésre állás: Készleten
Küldd el egy barátodnak!

Leírás

1550nm Optikai Erősítő EDFA 16db 1.Termék Leírás

XW-EA 1550NM sorozat 1550nm optikai erősítő a fontos, optikai relé átviteli berendezések 1550nm optikai kommunikációs rendszer. Elsősorban a távolsági optikai átvitel a TV-kép, a jel,a digitális televíziós jel, telefon hang, jel, adat (vagy tömörített adatok)jel. Ezt a terméket választja, a nagy teljesítményű erbium átitatott rostot, valamint az alacsony zaj a szivattyú lézer, illetve beépített tökéletes beépített, automatikus ellenőrzési rendszer biztosítja a kiváló teljesítmény mutatók.

2.Termék Jellemzők

-Használat alacsony zaj a szivattyú lézer, híres márka, alacsony torzítás, széles sávszélesség, magas kimeneti optikai teljesítmény.

Használható, nagy teljesítményű, erbium-átitatott rostot, a magas energia-átalakítás hatásfoka; Speciális SMT gyártási folyamat a magasabb megbízhatóság használják a belső áramköreit.

- Előlapi kék 160×32 kijelző, mutatja a különböző fő munka állapot paraméterek.

-Beépített tökéletes mikroszámítógép automatikus vezérlő áramkör, monitor, különböző munkakörülmények kimeneti teljesítmény lézeres valós időben, győződjön meg arról, hogy az optikai kimeneti teljesítmény folyamatos, valamint meghosszabbítja az élettartamát a lézer.

-Kék VFD Kijelző megjelenítése a működési paraméterek hibás információt a pontos GB Class II Transzponder ellenőrzése a hálózati Ethernet beépített 19"1U Magas-szabványos Rack.

-Nagy öntött alumínium csatorna esetben pedig magas frekvenciájú E-Villanysütő, hűtőszekrény, amely a berendezés képes alkalmazkodni a mező környezeti hőmérséklet a -40 ℃ ~ +60 ℃ vagy építeni a vad típusú EDFA. Ez elsősorban a távoli területek, amelyek belső szobában. 3.Termék appication

XW 1550nm CATV erbium-átitatott rostot erősítő a design szerint a kommunikációs szint standard, tekintve, hogy a hatalom, a precizitás, a megbízhatóság vagy még magasabb. Ez elsősorban a televíziós kép jeleket, digitális TV, telefon hang, jel, a jel az adatokat (vagy tömörített adatok) optikai átvitel hosszú távolságot.

1550nm erbium átitatott rostot erősítő teljesítmény mutatók megfelelnek a követelmény, hogy a nemzeti szabvány, technológiai tervezés figyelmet fordít a termék ára, az a választás, hogy építsenek egy nagy, illetve közepes méretű 1550nm catv optikai átviteli hálózat gazdaságos átviteli eszköz. 4.Technika Paraméter

1550nm EDFA Tápkábel :Európai Szabvány, vagy az Amerikai Standard

1. A termékek folytatta öregedés vizsgálat a szállítás előtt, illetve garantáljuk, hogy használja a termékek biztonságát.

2. OEM&ODM érdekében szeretettel várjuk; igyekszünk támogatni mindenféle egyedi követelmények.

3. Mi segíthet megtervezni, megépíteni a hálózat, ha szükséges, majd kínálnak különböző távoli technikai támogatást.

4. Támogatás lenyomatai a logót a termékek.

5. Meg fogjuk védeni az ügyfél értékesítési terület, ötletek, design, illetve az összes személyes adatait.

6. Garancia 1 év. Garantáljuk, hogy minden termék szabad, hogy meg kell javítani vagy ki kell cserélni a jótállási

idő szállítási költség, a díj.

7.Miénk a legjobb értékesítés utáni szolgáltatás, ha bármilyen probléma történik, a csapat mindent megteszünk, hogy oldja meg az ügyfelek számára.

Kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk, ha bármilyen kérdése.

+86-15305338423

  • Termék neve: 1550nm Optical Amplifier EDFA 16db
  • Modell Száma: XW-17EA1516
  • c/n: fel, 51 dB
  • Optical input power: -10~+10dBm
  • C/CTB: fel 63dB
  • dimenzió: 480(W)x340(L)x44(H) mm
  • Márka Név: WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
  • Noise Figure : ordít 5.0 dB 0 db Kimeneti Optikai Teljesítmény
  • optikai csatlakozó: SCAPC &FC/APC
  • Működési Hullámhossz: 1530~1565nm
  • tanúsítási: ISO9001 CE

Címkék

Címkék: 1550nm edfa, edfa optical amplifier, edfa amplifier, Olcsó 1550nm edfa, High Quality edfa optical amplifier, China edfa amplifier Suppliers.

Vélemények